Oferta firmy

Co powinniśmy wiedzieć o płytkach ceramicznych?
Na jakie parametry płytek należy zwracać uwagę przed zakupem?
W jakim celu i jak odczytywać symbole na opakowaniach z płytkami...

Oferta firmy budowlanej

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy

Oferta firmy budowlanejFirma oferuje kompleksowe usługi wykończenia "pod klucz" nowych mieszkań i domów, ale również chętnie podejmuje się remontów starych. Specjalnością jest obsługa wymagających klientów, dla których najważniejszymi cechami wykonawcy jest: fachowość, precyzja, cierpliwość, czystość i porządek w trakcie remontu oraz spokojny i bezstresowy przebieg całego remontu (pełne wsparcie w doradztwie i pomoc w zakupie odpowiednich materiałów). Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.

OFERTA FIRMY OBEJMUJE USŁUGI W ZAKRESIE:

Po godzinach...

W polskich lasach żyje już tylko ok. 200 rysi! To za mało by mogły przetrwać. Dlatego WWF Polska już pracuje by te piękne dzikie koty powróciły do polskich lasów. Aby w pełni zrealizować ten projekt, potrzebujemy również Twojego wsparcia. Także ja, jako wielki miłośnik przyrody zaangażowany jestem w tą akcję do czego i Państwa gorąco zachęcam.

Zobacz jak możesz pomóc

Zobacz jak możesz pomóc

Wystarczy jeden Twój klik! Tutaj możesz zobaczyć jak łatwo możesz pomóc w ratowaniu najpiękniejszych dziko żyjących ssaków w Polsce.

WWF dla rysia

Poznaj rysia

Poznaj rysia, zobacz galerię, zapoznaj się z działaniami WWF i rezultatami tych działań, sprawdź aktualności dotyczące ochrony rysia w Polsce.

Ostatnio dodane na stronie

Tutaj przejdziesz szybko do ostatnio dodanych najnowszych zdjęć, filmów lub treści na stronie.